Pages Navigation Menu

Okręgowy Związek Judo w Poznaniu

Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych -wyniki

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NA ROK 2013

 

W dniu 02.03.2013 r. odbyły się zawody judo pod patronatem Szkolnego Związku Sportowego „WIELKOPOLSKA” i Okręgowego Związku Judo w Poznaniu. W zawodach startowało 115 zawodników i 53 zawodniczki z 62 Szkół Podstawowych Województwa Wielkopolskiego. Otwarcia zawodów dokonał pan Janusz Radtke Członek Zarządu Okręgowego Związku Judo w Poznaniu.

 

Wyniki: Mistrzostwa Wielkopolski  Szkół Podstawowych na rok 2013

 

 

Wyniki: Dziewczęta roczniki 2000-2001-2002

 

Kategoria: Waga  32 kg                                             startowało 8 zawodniczek

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła Podstawowa

1

Brzyńska Martyna

2002

SP w Pobiedziskach Letnisko

2

Ziembikiewicz Anastazja

2002

SP 2 w Pile

3

Fabiańska Marianna

2002

ZS w Pobiedziskach

3

Jabłońska Aleksandra

2002

SP 3 w Rawiczu

 

Kategoria: Waga  35 kg                                               startowało 7 zawodniczek

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła Podstawowa

1

Potocka Marta

2001

SP 25 w Poznaniu

2

Walczak Urszula

2002

ZS w Pobiedziskach

3

Golubska Wiktoria

2002

SP w Lipnie

3

Sawicka Julia

2002

SP w Tuliszkowie

 

Kategoria: Waga   38kg              `                                startowało 11 zawodniczek

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła Podstawowa

1

Sternal Anna

2002

SP 62 w Poznaniu

2

Walczak Zuzanna

2001

SP 1 w Poznaniu

3

Brzyńska Katarzyna

2000

SP w Pobiedziskach Letnisko

3

Sobierajska Katarzyna

2002

SP w Przemęcie

 

Kategoria: Waga   41 kg              `                                startowało 6 zawodniczek

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła Podstawowa

1

Bandurska Julia

2000

SP 21 w Poznaniu

2

Mikołajczyk Agnieszka

2001

SP w Wilkowicach

3

Bochniak Seweryna

2002

SP 6 w Rawiczu

3

Dusik Anna

2002

SP 21 w Poznaniu

 

Kategoria: Waga   44 kg              `                                startowały 3 zawodniczki

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła Podstawowa

1

Kulza Oliwia

2000

SP 42 w Poznaniu

2

Sobierajska Alicja

2000

SP w Przemęcie

3

Kaniewska Katarzyna

2002

ZSG w Brudzewie

 

Kategoria: Waga   47 kg              `                                startowało 7 zawodniczek

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła Podstawowa

1

Nędzyk Weronika

2001

SP 12 w Poznaniu

2

Wolna Patrycja

2002

Prywatna SP Gaudium et Studium

3

Rutkowska Natalia

2000

SP 74 w Poznaniu

3

Buksa Marta

2001

SP 69 w Poznaniu

 

 

 

 

 

 

Kategoria: Waga  50 kg              `                                startowało 6 zawodniczek

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła Podstawowa

1

Kostera Kinga

2001

SP 40 w Poznaniu

2

Napierała Oliwia

2000

SP w Przemęcie

3

Woś Justyna

2002

SP 21 w Poznaniu

3

Jarczewska Barbara

2000

SP 6 w Rawiczu

 

Kategoria: Waga   57 kg              `                                startowały 2 zawodniczki

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła Podstawowa

1

Kędzia Antonina

2001

SP 3  w Rawiczu

2

Kamińska Oliwia

2000

SP w Stęszewie

 

Kategoria: Waga   60 kg              `                                startowały 2 zawodniczki

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła Podstawowa

1

Kapcińska Kamila

2001

SP 10 w Poznaniu

2

Czechanowska Liliana

2001

ZS w Pobiedziskach

 

Kategoria: Waga  + 60 kg              `                                startowała 1 zawodniczka

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła Podstawowa

1

Kaszyńska Iga

2000

SP 4 w Turku

 

 

   Wyniki: Chłopcy roczniki 2000-2001-2002

 

 

Kategoria: Waga  30 kg                                          startowało 4 zawodników

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła Podstawowa

1

Pająk Sebastian

2001

SP 12 w Lesznie

2

Wala Damian

2002

SP 69 w Poznaniu

3

Karkosz Sebastian

2002

SP 6 w Rawiczu

4

Walorski Patryk

2002

SP 20 w Poznaniu

 

Kategoria: Waga  33 kg                                            startowało 7 zawodników

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła Podstawowa

1

Skowyra Dominik

2001

Salezjańska SP w Pile

2

Skowyra Bartłomiej

2002

Salezjańska SP w Pile

3

Szmyt Kajetan

2002

SP 90 w Poznaniu

3

Kaszubowski Damian

2001

ZS w Pobiedziskach

 

Kategoria: Waga  36 kg                                           startowało 19 zawodników

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła Podstawowa

1

Jęsko- Białek Szymon

2000

Salezjańska SP w Pile

2

Kwiatkowski Kamil

2000

SP w Suchym Lesie

3

Grzęda Wojciech

2001

ZS w Pobiedziskach

3

Buczkowski Stanisław

2001

SP w Suchym Lesie

 

Kategoria: Waga  39 kg                                      startowało 12 zawodników

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła Podstawowa

1

Pieczyński Hubert

2000

SP 1 w Koninie

2

Radzewski Piotr

2001

Społeczna SP 1 w Poznaniu

3

Białowąs Wiktor

2001

Prywatna SP w Biedrusku

3

Błaszczuk Jakub

2000

SP 12 w Lesznie

 

 

 

 

 

 

Kategoria: Waga  42 kg                                             startowało 13 zawodników

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła Podstawowa

1

Szymański-Skonieczny Bartosz

2000

SP 5 w Pile

2

Dziamara Jakub

2000

SP w Koźminie/Krowno

3

Krawczyk Krystian

2002

ZSG w Brudzewie

3

Wierzbiński Karol

2000

SP w Lednogórze

 

 

Kategoria: Waga  45 kg                                         startowało 11 zawodników

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła Podstawowa

1

Tołkacz Sebastian

2001

SP 4 Turek

2

Woźnica Mikołaj

2001

SP 12 w Lesznie

3

Koczorowski Jakub

2000

SP w Suchym Lesie

3

Konarkowski Eryk

2002

ZS w Cielczy

 

Kategoria: Waga  48 kg                                           startowało 6 zawodników

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła Podstawowa

1

Namysł Jan

2002

SP 1 w Puszczykowie

2

Rutkowski Kewin

2000

SP 1 w Koninie

3

Schmidt Michał

2000

SP 17 w Poznaniu

3

Nowak Mateusz

2001

SP 36 w Poznaniu

 

Kategoria: Waga  51 kg                                           startowało 9 zawodników

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła Podstawowa

1

Janicki Oskar

2001

SP 12 w Lesznie

2

Krawczyk Patryk

2002

SP 12 w Lesznie

3

Lorencki Tomasz

2002

SP 3 w Koninie

3

Dudka Mateusz

2001

SP 12 w Lesznie

 

Kategoria: Waga  55 kg                                             startowało 11 zawodników

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła Podstawowa

1

Wojnarowski Kacper

2000

SP w Tuliszkowie

2

Przybył Adrian

2001

ZSG w Brudzewie

3

Urbański Konrad

2000

SP 12 w Lesznie

3

Wańczak Igor

2000

SP w Szydłowie

 

Kategoria: Waga  +55 kg                                           startowało 18 zawodników

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła Podstawowa

1

Zawadzki Bartosz

2000

SP w Helenowie

2

Kordylewski Konrad

2000

SP w Tuliszkowie

3

Milaszewski Tomasz

2000

SP 12 w Lesznie

3

Kubiak Kacper

2000

SP w Daszewicach

 

Klasyfikacja Szkół Podstawowych w kategorii chłopców

 

Miejsce

Szkoła Podstawowa

Razem – ilość punktów

1

SP 12 w Lesznie

49,5

2

SP Salezjanów w Pile

28,0

3

SP w Pobiedziskach Letnisko

18,0

 

 

 

 

 

 

Klasyfikacja Szkół Podstawowych w kategorii dziewcząt

 

Miejsce

Szkoła Podstawowa

Razem ilość punktów

1

SP nr 21 Poznaniu

11

2

SP w Przemęcie

10

3

SP w Pobiedziskach Letnisko

9

 

Dekoracji najlepszych zawodniczek i zawodników medalami i dyplomami oraz najlepszych szkół dokonał pan Michał Pokrywka – Wiceprezes Okręgowego Związku Judo i Mariusz Groński – Kierownik Zawodów.

 

 

Kierownik zawodów

Mariusz Groński

Wyślij Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.