2022 rok – indywidualnie
1. Anna Zakrzewska I MP Jun.,Rybnik, 11-13.03.2022 44 PGE Akademia Judo Poznań
2. Katarzyna Sobierajska I MP Jun.,Rybnik, 11-13.03.2022 70 UKS Pohl Judo Przemęt
3. Natalia Nowaczyk I MP Jun.,Rybnik, 11-13.03.2022 78 PGE Akademia Judo Poznań
4. Natalia Stokłosa II MP Jun.,Rybnik, 11-13.03.2022 48 PGE Akademia Judo Poznań
5. Damian Kubiak II MP Jun.Mł.,Białystok, 28-29.04.2022 90 PGE Akademia Judo Poznań
6. Pola Stec II MP Jun.Mł.,Białystok, 28-29.04.2022 63 UKS Pohl Judo Przemęt
7. Wiktoria Jęcz III MP Jun.,Rybnik, 11-13.03.2022 70 UKS Pohl Judo Przemęt
8. Julia Krystek III MP Jun.,Rybnik, 11-13.03.2022 +78 UKS Pohl Judo Przemęt
9. Dzmitry Zelianko III MP Jun.,Rybnik, 11-13.03.2022 60 PGE Akademia Judo Poznań
10. Piotr Muszyński III MP Jun.,Rybnik, 11-13.03.2022 81 PGE Akademia Judo Poznań
11. Jakub Mrozek III MP Jun.,Rybnik, 11-13.03.2022 100 PGE Akademia Judo Poznań
           
2021 rok – indywidualnie 
1. Paula Kułaga I MPS, Opole, 1-2.10.2021 +78 UKS Copal Trzcianka
2. Eliza Wróblewska I MPS, Opole, 1-2.10.2021 70 Akademia Judo Poznań
3. Adam Stodolski I MPS, Opole, 1-2.10.2021 73 UKS Leśnik Kaczory
4. Eliza Wróblewska I MPM, Gdynia, 5.09.2021 70 Akademia Judo Poznań
5. Adam Stodolski I MPM, Gdynia, 5.09.2021 73 UKS Leśnik Kaczory
6. Kacper Kubiak I MPM, Gdynia, 5.09.2021 90 Akademia Judo Poznań
7. Katarzyna Sobierajska I MPJ, Warszawa, 5-6.06.2021 70 UKS Pohl Judo Przemęt
8. Natalia Nowaczyk I MPJ, Warszawa, 5-6.06.2021 78 Akademia Judo Poznań
9. Dzmitry Zelianko I MPJ, Warszawa, 5-6.06.2021 55 Akademia Judo Poznań
10. Anna Zakrzewska I MP Jun.Mł.,Łódź, 25-26.06.2021 40 Akademia Judo Poznań
11. Oleh Piłka I MP Jun.Mł.,Łódź, 25-26.06.2021 50 Akademia Judo Poznań
12. Miłosz Kłos I MP Jun.Mł.,Łódź, 25-26.06.2021 +90 UKS 6 Piła
 13. Martyna Skorupińska I MP Młodz., Piła, 27-28.11.2021  57   UKS Pohl Judo Przemęt
14. Izabela Olejnik II MPM, Gdynia, 5.09.2021 48 Akademia Judo Poznań
15. Agata Szafran II MPM, Gdynia, 5.09.2021 63 Akademia Judo Poznań
16. Karol Jewtuch II MPM, Gdynia, 5.09.2021 100 PKS Olimpia Poznań
17. Filip Kubiak II MPJ, Warszawa, 5-6.06.2021 81 Akademia Judo Poznań
18. Nikodem Kubiak II MPJ, Warszawa, 5-6.06.2021 100 AZS AWF Poznań
19. Oliwia Szafrańska II MP Jun.Mł.,Łódź, 25-26.06.2021 63 PKS Olimpia Poznań
20. Damian Kubiak II MP Jun.Mł.,Łódź, 25-26.06.2021 90 Akademia Judo Poznań
 21.  Kaja Sobierajska  II MP Młodz., Piła, 27-28.11.2021  57   UKS Pohl Judo Przemęt
22. Natalia Nowaczyk III MPS, Opole, 1-2.10.2021 70 Akademia Judo Poznań
23. Jakub Mrozek III MPJ, Warszawa, 5-6.06.2021 100 Akademia Judo Poznań
24. Adam Grześkowiak III MP Młodz., Piła, 27-28.11.2021 81 PKS Olimpia Poznań
           
      2021 rok – drużynowo    
25. Akademia Judo Poznań III MPJ, Warszawa, 06.06.2021   Mixed
      2020 rok – indywidualnie    
L.p. Imię i nazwisko
miejsce
termin i miejsce zawodów
waga
klub
1. Paula Kułaga
I MPS, Trzcianka, 03.10.2020 +78 UKS Copal Trzcianka
2. Adam Stodolski I MPJ, Trzebnica, 06.03.2020 73
UKS Leśnik Kaczory
3. Karol Jewtuch  II MPJ, Trzebnica, 07.03.2020  90 PKS Olimpia Poznań
4.
Adam Stodolski
 III MPS, Trzcianka, 03.10.2020 73 UKS Leśnik Kaczory
5. Beniamin Podemski
III MPM, Józefów, 28.11.2020 60 UKS 6 Piła
6. Konrad Jewtuch
III MPM, Józefów, 28.11.2020 81 PKS Olimpia Poznań
           
2020 – drużynowo
5 UKS 6 Piła III MPJ ,Trzebnica, 8.03.2020 r.   Mixed
           
      2019 rok – indywidualnie
   
L.p.  Imię i nazwisko  miejsce  termin i miejsce zawodów  waga  klub
1. Paula Kułaga
I MPS, Rybnik, 20-21.09.2019 +78 UKS Copal Trzcianka
2. Adam Stodolski I MPJ, Poznań, 8.03.2019 73 UKS Leśnik Kaczory
3. Miłosz Kłos
I MP Młodz.,Jastrzębie Zdrój, 19-20.10.2019 +90 UKS 6 Piła
4. Tomasz Drzewiecki
II MPM, Kąty Wrocławskie, 04.05.2019 90 UKS 6 Piła
5. Oliwia Szafrańska
II MP Młodz.,Jastrzębie Zdrój, 19-20.10.2019 57 PKS Olimpia Poznań
6. Adam Stodolski
III MPS, Rybnik, 20-21.09.2019 73 UKS Leśnik Kaczory
7. Michał Durski III MP Jun.Mł., Chęciny,27.04.19 46 OŚ AZS Poznań
8. Natalia Poprawska III MP Młodz.,Jastrzębie Zdrój, 19-20.10.2019 63 UKS Judo Tuliszków
9. Jarosław Giembicki
III MP Młodz.,Jastrzębie Zdrój, 19-20.10.2019 73 PKS Olimpia Poznań
10. Bartosz Żok
III MP Młodz.,Jastrzębie Zdrój, 19-20.10.2019 +90 UKS Pohl Judo Przemęt
           
      2018 rok – indywidualnie    
L.p.  Imię i nazwisko  miejsce  termin i miejsce zawodów  waga  klub
 1. Paula Kułaga
I MPS,Warszawa,5-6.10.2018 r. 78 TDK Trzcianka
 2. Katarzyna Wiszniewska I MPM,Piła,5.05.2018 r. 48 UKS 6 Piła
 3. Paula Kułaga
I MPM,Piła,5.05.2018 r. +78 TDK Trzcianka
 4. Tomasz Drzewiecki I MPM,Piła,5.05.2018 r. 90 UKS 6 Piła
 5. Katarzyna Wiszniewska
II MPS,Warszawa,5-6.10.2018 r. 48 UKS 6 Piła
 6. Anna Walkowiak
II MPM,Piła,5.05.2018 r. 57 PKS Olimpia Poznań
 7. Adam Stodolski II MPJ, Bytom, 16-17.03.2018 73 UKS Leśnik Kaczory
 8. Beniamin Podemski III MPJ, Bytom, 16-17.03.2018 55  UKS 3 Piła
 9. Konrad Jewtuch III MPJ, Bytom, 16-17.03.2018 81 PKS Olimpia Poznań
10. Michał Durski III MP Młodz., 20-21.10.2018 r. 46 OŚ AZS Poznań
           
2018 – drużynowo
11. UKS 3 Piła
II MPM,Piła,5.05.2018 r.   kobiety
           
2017 rok – indywidualnie
L.p. Imię i nazwisko miejsce termin i miejsce zawodów waga klub
1. Paula Kułaga I MPS, Opole, 22-23.09.2017 78 TDK Trzcianka
2. Katarzyna Wiszniewska II MPS, Opole, 22-23.09.2017 r. 48 UKS 3 Piła
3. Adam Stodolski I OOM, Gorzów Wlkp., 5-6.05.2017 r. 73 UKS Leśnik Kaczory
 4. Katarzyna Wiszniewska II MPM, Kąty Wrocławskie, 29.04.2017 48 UKS 3 Piła
 5. Paula Kułaga II MPM, Kąty Wrocławskie, 29.04.2017 78 TDK Trzcianka
 6. Roksana Łosoś III MPM, Kąty Wrocławskie, 29.04.2017 63 UKS 3 Piła
 7. Zuzanna Dworzyńska III MPM, Kąty Wrocławskie, 29.04.2017 70 OŚ AZS Poznań
 8. Beniamin Podemski  III MPJ, Poznań, 1-2.04.2017 r.  55  UKS 3 Piła
 9. Tomasz Drzewiecki  III MPJ, Poznań, 1-2.04.2017 r.  90  UKS 3 Piła
           
2017 rok – drużynowo
10. UKS 3 Piła III   MPJ, Poznań, 2.04.2017 r.   MP Juniorów
2016 rok – indywidualnie
L.p. Imię i nazwisko miejsce termin i miejsce zawodów waga klub
1. Paula Kułaga I MPS, Katowice, 22-23.10.2016 r. 78 TDK Trzcianka
 2. Katarzyna Wiszniewska  I MPJ, Kąty Wrocławskie, 02.04.2016 r.  48  UKS 3 Piła
3. Paula Kułaga I MPJ, Kąty Wrocławskie, 02.04.2016 r. 78 TDK Trzcianka
4. Adam Stodolski I OOM, Elbląg, 14-15.05.2016 r. 73 UKS Leśnik Kaczory
5. Wojciech Drygała II MP Młodz., 08-09.10.2016 r. 55 UKS 3 Piła
6. Aleksandra Wenzel II MP Młodz., 08-09.10.2016 r. 44 PKS Olimpia Poznań
7. Katarzyna Wiszniewska III MPS, Katowice, 22-23.10.2016 r. 48 UKS 3 Piła
8. Roksana Łosoś III MPJ, Kąty Wrocławskie, 02.04.2016 r. 57 UKS 3 Piła
9. Beniamin Podemski III MPJ, Kąty Wrocławskie, 02.04.2016 r. 55 UKS 3 Piła
10. Tomasz Drzewiecki III MPJ, Kąty Wrocławskie, 02.04.2016 r. 90 UKS 3 Piła
 11. Aleksandra Ulińska  III MPM, Mosina, 07.05.2016 r.  70 OŚ AZS Poznań
12. Karolina Nogaj III MPM, Mosina, 07.05.2016 r. 78 OŚ AZS Poznań
13. Oskar Pazdaj
 III OOM, Elbląg, 14-15.05.2016 r.  60 UKS 3 Piła
14. Michał Dutkiewicz III MP Młodz., 08-09.10.2016 r. +81 kg AZS WSPiA Poznań
           
      2015 rok – indywidualnie    
L.p.  Imię i nazwisko  miejsce  termin i miejsce zawodów  waga  klub
 1. Aleksandra Grygiel I MPM, Kąty Wrocławskie, 09.05.2015 r. 70 AZS WSPiA Poznań
2. Katarzyna Wiszniewska I MPJ, Jastrzębie Zdrój, 10-11.04.2015 r. 48 UKS 3 Piła
3. Paula Kułaga II MPS, Kielce, 24-25.04.2015 r. 78 TDK Trzcianka
 4. Łukasz Ziembikiewicz II MPM, Kąty Wrocławskie, 09.05.2015 r. 60 AZS WSPiA Poznań
5. Aleksandra Grygiel III MPS, Kielce, 24-25.04.2015 r. 78 AZS WSPiA Poznań
6. Joanna Milej  III  MPJ, Jastrzębie Zdrój, 10-11.04.2015 r.  63  AZS WSPiA Poznań
7. Paula Kułaga III  MPJ, Jastrzębie Zdrój, 10-11.04.2015 r. 78 TDK Trzcianka
 8. Beniamin Podemski  III  MPJ, Jastrzębie Zdrój, 10-11.04.2015 r.  55  UKS 3 Piła
 9. Agata Szymkowiak  III  MPM, Kąty Wrocławskie, 09.05.2015 r.  70  OŚ AZS Poznań
 10. Anna Sternal  III  MP Młodz., Bochnia, 03-04.10.2015 r.  57  AZS WSPiA Poznań
 11. Oliwia Cebieniak III MP Młodz., Bochnia, 03-04.10.2015 r. +70 UKS 3 Piła
2014 rok – indywidualnie
L.p. Imię i nazwisko miejsce termin i miejsce zawodów waga klub
 1. Paula Kułaga I MPJ, Kielce, 12-13.04.2014 r. 78 TDK Trzcianka
 2. Vanessa Machnicka I MPJ, Kielce, 12-13.04.2014 r. 44 Akademia Judo Poznań
 3. Marek Wawrzkiewicz I MPJ, Kielce, 12-13.04.2014 r. 55 UKS 3 Piła
 4. Hubert Pieczyński I MP Młodz., Luboń, 29-30.03.2014 r. 42 UKS Górnik Konin
 5. Adam Stodolski I MP Młodz., Luboń, 29-30.03.2014 r. 60 UKS Leśnik Kaczory
 6. Joanna Witkowska II MPM, Rzeszów, 05.04.2014 r. 48 Akademia Judo Poznań
 7. Iwona Kusior II MPM, Rzeszów, 05.04.2014 r. 78 UKS Junior Lipno
 8. Katarzyna Wiszniewska II MPJ, Kielce, 12-13.04.2014 r. 48 UKS 3 Piła
 9. Tomasz Drzewiecki II OOM, Oleśnica, 14-15.06.2014 r. 81 UKS 3 Piła
 10. Aleksandra Grygiel III MPM, Rzeszów, 05.04.2014 r. 78 AZS WSPiA Poznań
 11. Agata Szafran  III MP Młodz., Luboń, 29-30.03.2014 r.  57 Akademia Judo Poznań
 12. Kacper Kubiak  III MP Młodz., Luboń, 29-30.03.2014 r.  73 Akademia Judo Poznań
 13. Joanna Polerowicz III MPM, Rzeszów, 05.04.2014 r. 70 AZS WSPiA Poznań
 14. Agnieszka Hermuła III MPM, Rzeszów, 05.04.2014 r.  +78 OŚ AZS Poznań
 15. Monika Staniewska III MPM, Rzeszów, 05.04.2014 r.  +78 UKS Gimnazjon Suchy Las
 16. Patryk Ziembikiewicz  III MPM, Rzeszów, 05.04.2014 r. 60 AZS WSPiA Poznań
 17. Beniamin Podemski III OOM, Oleśnica, 14-15.06.2014 r. 46 UKS 3 Piła
 18. Michał Grąziowski III OOM, Oleśnica, 14-15.06.2014 r.  66 PKS Olimpia Poznań
           
      2014 rok – drużynowo
19. UKS 3 Piła III Poznań, 18-19.10.2014 r.   MP Juniorów młodszych
20. Akademia Judo Poznań III Poznań, 18-19.10.2014 r.   MP Juniorek młodszych
   2012 rok – indywidualnie
L.p. Imię i nazwisko miejsce termin i miejsce zawodów waga klub
1. Kamila Busse I MPJ, Jastrzębie Zdrój, 15.04.2012 r. 48 kg OŚ AZS Poznań
2. Paula Kułaga I MPJ, Jastrzębie Zdrój, 14.04.2012 r. +78 kg TDK Trzcianka
3. Roksana Łosoś I OOM, Bochnia, 7-8.07.2012 r. 44 kg UKS 3 Piła
4. Katarzyna Werner II MPM, Opole, 01.04.2012 r. 48 kg AZS WSPiA Poznań
5. Joanna Polerowicz II MPJ, Jastrzębie Zdrój, 14.04.2012 r. 78 kg AZS WSPiA Poznań
6. Malwina Kobus II MP Młodz., Kraków, 22.04.2012 r. +70 kg OŚ AZS Poznań
7. Patryk Ziembikiewicz II MPJ, Jastrzębie Zdrój, 14.04.2012 r. 55 kg AZS WSPiA Poznań
8. Patrycja Sumela II OOM, Bochnia, 7-8.07.2012 r. 40 kg AZS WSPiA Poznań
9. Anna Olejnik II OOM, Bochnia, 7-8.07.2012 r. 44 kg UKS Gimnazjon Suchy Las
10. Joanna Witkowska III MPM, Opole, 01.04.2012 r. 48 kg Akademia Judo Poznań
11. Grzegorz Fiutka
III MPM, Opole, 31.03.2012 r. 81 kg AZS WSPiA Poznań
12. Katarzyna Wiszniewska III OOM, Bochnia, 7-8.07.2012 r. 48 kg UKS 3 Piła
13. Joanna Milej III OOM, Bochnia, 7-8.07.2012 r. 57 kg OŚ AZS Poznań
14. Alicja Kotowska III OOM, Bochnia, 7-8.07.2012 r. + 70 kg KS Gwardia Piła
15.  Roksana Łosoś  III MPMłodz., Kraków, 22.04.2012 r.  48 kg  UKS 3 Piła
 16.  Agnieszka Olizar  III MPMłodz., Kraków, 22.04.2012 r.  70 kg  UKS Junior Lipno
 17.  Anna Łapaczyńska  III MPMłodz., Kraków, 22.04.2012 r.  36 kg  UKS Leśnik Kaczory
18. Dominika Gubańska III MPMłodz., Kraków, 22.04.2012 r. + 70 kg UKS Olimp Rawicz
           
2011 rok – indywidualnie
L.p. Imię i nazwisko miejsce termin i miejsce zawodów waga klub
1. Joanna Witkowska I MPJ, Wrocław, 1-2.04.2011 r. 44 kg Akademia Judo Poznań
2. Roksana Łosoś I OOM, Białystok, 2-3.05.2011 r. 40 kg UKS 6 Piła
3. Paula Kułaga I OOM, Białystok, 2-3.05.2011 r. +70 kg TDK Trzcianka
4. Kamila Busse II OOM, Białystok, 2-3.05.2011 r. 48 kg OŚ AZS Poznań
5. Igor Jasłowski II OOM, Białystok, 30.04-1.05.2011 r. 46 kg UKS 6 Piła
6. Katarzyna Wiszniewska III OOM, Białystok, 2-3.05.2011 r. 44 kg UKS 6 Piła
7. Angelika Sziwa III OOM, Białystok, 2-3.05.2011 r. 57 kg OŚ AZS Poznań
8. Anna Woronowicz III MPM, Mława, 15-16.04.2011 r. 70 kg UKS Gimnazjon Suchy Las
9. Grzegorz Fiutka III MPM, Mława, 15-16.04.2011 r. 81 kg AZS WSPiA Poznań
10. Łukasz Ziembikiewicz III MPJ, Wrocław, 1-2.04.2011 r. 55 kg AZS WSPiA Poznań
11. Katarzyna Luboń III MPS,Opole, 21.10.2011 r. +78 kg AZS WSPiA Poznań
2011 rok – drużynowo
12. OŚ AZS Poznań II  Piła, 25.09.2011 r.   MP Juniorek młodszych
13. UKS 6 Piła III  Piła, 25.09.2011 r.   MP Juniorów młodszych