Dzień dobry,

Informujemy, że w związku z pandemią koronawirusa, Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, na wniosek Zarządu Wielkopolskiego Stowarzyszenia Sportowego, wyraził zgodę na dopuszczenie, począwszy od dnia 16 marca 2020 roku, działania  w zmienionych warunkach organizacyjnych  i prowadzenie zajęć szkoleniowych przez trenerów w formie on-line.

 

Pozwoli to na zachowanie, w tej wyjątkowo trudnej dla wszystkich sytuacji, ciągłości procesu szkolenia sportowego dzieci i młodzieży.

 

Dokumentacja rozliczeniowa, składana w Wielkopolskim Stowarzyszeniu Sportowym,  będzie musiała być poszerzona o tygodniowe raporty-sprawozdania Trenerów z prowadzonych zajęć on-line  wraz z rozpisanymi konspektami zaproponowanych treningów oraz z opisem grupy docelowej.

 

Prosimy, pomimo trudnych i niesprzyjających dla sportu obecnych okoliczności, o bardzo rzetelne i obowiązkowe podejście  do zmienionego trybu pracy, co jest niezbędne do zachowania dalszej realizacji zadania, powierzonego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, w  roku bieżącym, jak również w latach kolejnych.

 

Prosimy o przekazanie tej informacji zainteresowanym klubom sportowym, które otrzymują dofinansowanie ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

 

Informacja jest również zamieszczona na stronie Wielkopolskiego Stowarzyszenia Sportowego

 

Z wyrazami szacunku

Agnieszka Budzicka

Wielkopolskie Stowarzyszenie

Sportowe w Poznaniu

tel. 61 8690 450

kom. 606 435 719

e-mail: wss@wss.poznan.pl