Kiedy? 20-27 sierpnia 2024, Cetniewo, Polska

Niezależnie od tego, czy jesteś młodym adeptem judo, czy doświadczonym zawodnikiem, Summer Champion Judo Camp 2024 w Cetniewie jest wydarzeniem, które musisz uwzględnić w swoim kalendarzu sportowym tego lata!

Trening z mistrzami Tegorocznym gościem specjalnym jest Saeid Mollaei, srebrny medalista olimpijski i mistrz świata, który nie tylko podzieli się swoimi technikami, ale także swoją niezachwianą pasją do judo. To niepowtarzalna okazja, aby uczyć się od najlepszych i zainspirować się ich drogą do doskonałości.

Co oferuje camp?

  • Profesjonalne treningi: Ponad 20 sesji technicznych i randori w nowoczesnej hali COS Cetniewo.
  • Opcje zakwaterowania na każdą kieszeń: Do wyboru są cztery ośrodki – „Jaśmin”, „Zibi”, „Paleo” i „COS Cetniewo”.
  • Integracja i zabawa: Nie zabraknie okazji do wspólnej zabawy – od dyskoteki integracyjnej po ognisko.
  • Możliwość rozwijania umiejętności trenerskich: Specjalne kliniki dla trenerów, które pomogą w doskonaleniu metod nauczania i treningu.

Dla kogo? Camp jest otwarty dla judoków od rocznika 2016 aż po seniorów, z podziałem na grupy wiekowe, co zapewnia optymalne warunki treningowe dla każdego uczestnika.

Zapisz się już dziś! Nie przegap szansy na rozwój umiejętności, spotkania z idolem i nawiązywanie nowych przyjaźni. SUMMER CHAMPION JUDO CAMP 2024 to więcej niż obóz treningowy – to tydzień pełen pasji, nauki i judo na najwyższym poziomie.

Dołącz do nas i zapisz się teraz, aby zabezpieczyć swoje miejsce na macie obok Saeida Mollaei i innych pasjonatów judo z całej Polski i nie tylko. To czas, aby zmierzyć się z najlepszymi i wziąć udział w jednym z najbardziej ekscytujących obozów judo tego roku!

Hajime!!!