950 zawodników i zawodniczek z całej Polski i z 14 krajów brało udział w Międzynarodowym Pucharze Polski – Warsaw Judo Open rozgrywanym w dniach 1-2.10.2011 r. Pierwszego dnia zawodów rywalizowały juniorki młodsze, juniorzy i młodzicy. Patrycja Sumela /40 kg/ z UKS Smecz Pobiedziska, Kamila Busse /48 kg/ z OŚ AZS Poznań i Paula Kułaga /+70 kg/ z TDK Trzcianka wywalczyły złote medale. Srebrny medal zdobyła Roksana Łosoś /44 kg/ z UKS 6 Piła. Dwa brązowe medale przypadły zawodniczkom OŚ AZS Poznań – Angelice Sziwa /63 kg/ i Joannie Milej /57 kg/.

W drugim dniu zawodów najwcześniej rozpoczęły rywalizację juniorki i tym razem nasze dziewczyny nie zawiodły. Kamila Busse z OŚ AZS Poznań po raz drugi wywalczyła złoty medal w wadze do 48 kg. Srebro dla Joanny Polerowicz /78 kg/ z AZS WSPiA Poznań, a brąz dla Angeliki Sziwa /63 kg/ z OŚ AZS Poznań.

W kategorii młodziczek brązowy krążek wywalczyła Agnieszka Olizar /70 kg/ z UKS Junior Lipno, natomiast w juniorach młodszych trzecie miejsce przypadło Mateuszowi Woźniakowi /73 kg/ z ULKS Ippon Jarocin. Natomiast w kategorii młodzików srebrny medal wywalczył zawodnik UKS Górnik Konin Hubert Pawlak w wadze +81 kg.

Serdeczne gratulacje dla zawodników i trenerów!!!