W dniu 25.09.2011 r. w Pile rozegrane zostały Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów i  Juniorek Młodszych. Dziewczęta z OŚ AZS Poznań  zostały drużynowymi v-ce Mistrzyniami Polski. W pierwszym meczu pokonały utytułowany klub Polski Czarnych Bytom 5:3 (50:30), następny pojedynek zakończył się remisem z Juvenią Wrocław 3:3 (30:30). Ostatnie dwa pojedynki wygrały z Akademią Judo Poznań 6:2 (60:17) i z UKS 6 Piła 5:3 (50:30). Do tytuły Mistrzyń Polski zabrakło jednej wygranej walki. Skład drużyny: Patrycja Sumela, Wiktoria Janicka, Marta Ogrodnik, Kamila Busse, Patrycja Szary, Alicja Hyska, Joanna Milej, Natalia Łaban i Angelika Sziwa. Natomiast w kategorii juniorów młodszych bardzo dobrze spisali się zawodnicy UKS 6 Piła zdobywając brązowy medal. W pierwszym pojedynku ulegli Juvenii Wrocław 5:3 (47:20), w drugim pokonali AZS Gliwice 5:4 (45:40), w kolejnym zwycięstwo z Kodokan Toruń 5:4 (47:37). W półfinale ulegli Czarnym Bytom.

W kategorii dziewcząt Akademia Judo Poznań uplasowała się na czwartej pozycji, a UKS 6 Piła na piątej. W kategorii juniorów młodszych UKS Gimnazjon Suchy Las sklasyfikowany został na siódmej pozycji.

Serdeczne gratulacje dla zawodników i trenerów!!!!!