Szanowni Państwo !

Komisja Statutowa powołana uchwałą nr. 15 na Kongresie Sprawozdawczo Wyborczym dn. 18.12.2016 r. w składzie: Skubis Jacek, Falkiewicz Andrzej, Grochowski Dariusz, Macioszczyk Krystyna, Wołowicz Jarosław, działając na podstawie uchwał nr. 14 tegoż Kongresu przedstawia do konsultacji projekt nowego Statutu Polskiego Związku Judo 2017.
Zachęcamy do przesyłania konkretnych i merytorycznych poprawek do poszczególnych zapisów projektu, w formie zredagowanych artykułów. Konkretne i merytoryczne uwagi pozwolą na szybką i sprawną weryfikację przesłanych przez Państwa komentarzy. Konsultacje na stronie internetowej potrwają do 10 czerwca, pozwalając na ewentualne dodatkowe konsultacje prawne.

Merytoryczne konsultacje i przesłane uwagi będą bardzo ważne dla naszego środowiska i powstania ostatecznej wersji statutu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie uwag i propozycji on line

Aby wziąć udział w konsultacjach należy zarejestrować się w serwisie podając swoje imię i nazwisko oraz prawidłowy e-mail. Użytkownicy anonimowi lub występujący pod pseudonimami nie będą brali udziału w dyskusji.

Rejestracja konta (Jako nazwę należy podać imię i nazwisko np. Jan Kowalski oraz poprawny adres e-mail. Konto po zweryfikowaniu zostaje aktywowane, stosowne informacje będą wysyłane na podany podczas rejestracji e-mail).
Logowanie
Wylogowanie
W przypadku problemów z logowaniem, lub rejestracją proszę kontaktować się poprzez adres konsultacje@pzjudo.pl.

Załączniki: 

Pobierz statut-pzjudo-projekt-wersja-01_0.pdf