Szanowni Państwo, jeśli jeszcze nie zdecydowaliście komu przekazać 1% z podatku zwracamy się z prośbą o wsparcie naszego wybitnego judoki i wspaniałego człowieka PRZEMYSŁAWA DYCZKOWSKIEGO, który od wielu lat walczy z ciężką, nieuleczalną chorobą.

Przemysław Dyczkowski był zawodnikiem Olimpii w latach 1975- 1985. Zaliczał się do czołowych zawodników w swojej kategorii wagowej. Do najważniejszych osiągnięć sportowych należą: Wicemistrzostwo Europy w Berlinie w 1977r. , Wicemistrzostwo Polski w Seniorach w 1978r.

Przez dłuższy czas przebywał w Stanach Zjednoczonych, gdzie zachorował, a następnie przyjechał do Polski. Choroba jest niedokładnie rozpoznana, prawdopodobnie jest to stwardnienie rozsiane. Pan Przemysław wymaga stałej opieki, nie porusza się samodzielnie. Potrzebna jest pomoc finansowa na leki i rehabilitacje.

Poniżej zamieszczamy list, który otrzymaliśmy od siostry Pana Przemysława:

„Witam koleżanki i koledzy.
Mój brat został członkiem fundacji SEDEKA, która pomaga osobom niepełnosprawnym.
Chciałabym zachęcić Was do przyłączenia się do akcji by pomóc mojemu Bratu w zgromadzeniu środków na refundację kosztów leczenia, rehabilitacji, zakupu sprzętu medycznego.
Pomóżcie Przemowi w jego bohaterskiej walce z chorobą.

JAK PRZEKAZAĆ 1% PODATKU:

W formularzu PIT wpisz: KRS 0000338389
W rubryce Informacje uzupełniające cel szczególny podaj: 10200-Grupa OPP- Przemysław Dyczkowski
Szanowni Darczyńcy, proszę o wyrażenie zgody w formularzu PIT na przekazanie swoich danych organizacji pożytku publicznego.

Dla osób pragnących wesprzeć Przema podaję konto bankowe: Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Sedeka, Alior Bank SA, nr rachunku: 93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 10200 Przemysław Dyczkowski

Dziękuję
Iwona Jankowska (siostra Przemysława Dyczkowskiego).”

Z góry dziękujemy,
Trenerzy, zarząd, działacze i judocy PKS OLIMPIA.